slider33

ממליצים וחוויות אישיות

ברצוני להודות בחום לכל הכותבים על שנעניתם לבקשתי לספר מעט על החוויות האישיות שלכם במהלך ההיכרות שלנו. כפי שהבטחתי, שמותכם שמורים "במערכת ליבי". תודה לכם על שהנכם חלק מחיי.אביגייל מלווה אותי כבר 13 שנה, הכרתי אותה כסטודנט צעיר ומאז נעזר בה בכל עת שצריך. בתחילת דרכי המקצועית, תמכה בי, ייעצה לי, וחיזקה אותי לאורך כל הדרך, בהמשך בתחום הזוגי, הבנתי מי בת הזוג שתתאים לי והרבה בזכותה הכרתי את אשתי לעתיד. בהמשך בכל פעם שחשבתי על כיוון חדש בחיים בין אם מדובר בעבודה חדשה או יציאה לעצמאות תמיד הגעתי לכמה סשנים ובל פעם גיליתי דברים חדשים על עצמי. וכך במשך מספר שנים כל פעם ועד היום כאשר אני זקוק לעזרה, תמיכה, ובעיקר לעזור לעצמי להוציא ממני דברים שלבד אני לא יכול וגם לא יודע, בזכותה יש לי את הכלים.
היום אני שלם עם עצמי יותר ויותר מיום ליום בכל תחום בחיי, אישי, משפחתי, זוגי, קריירה.
ההשקעה בעצמי שווה יותר מכל השקעה אחרת שאי פעם עשיתילאביגיל , ביקשת ממני לכתוב כמה מילים על התקופה בה נעזרתי בך. הגעתי אליך בעקבות משבר קשה בחיי האישיים כאשר אשתי אהובת ליבי עזבה את ביתנו. לא האמנתי שאוכל להתאושש הייתי בטוח שעולמי נחרב עלי. והכי גרוע היה הכעס שלי על החיים. את תמכת בי ובמי שאני באמת, עזרת לי לראות את חלקי בפרשה למרות שהתנגדתי לראות אותו. בסבלנות רבה הובלת אותי להאמין בעצמי . תודה רבה לך, אביגיל היקרה.אביגיל היקרה, עבורי את יותר ממאמנת-מטפלת מקצועית. המפגשים שלנו היו חוויה שהעשירה את חיי, בליווי שלך תיקנתי הרבה חוויות בעברי. לימדת אותי בנועם ובסבלנות לקחת סיכונים ולשנות את השקפת עולמי שהייתה נוקשה והפריעה לי ביחסיי עם ילדיי ובעלי. הצלחתי לפתח רגישות אמתית לכל קרוביי והכי חשוב הצלחתי להיות אדם שמח יותר בחלקו.
יישר כוחך.אביגיל ליוותה אותנו שנה תמימה שהייתה מאוד משמעותית בחיי האישיים ובחיי העסק שלנו. כבן למשפחה בעלת חברה בענף הרהיטים, חוותי בתחילת דרכי אכזבות ותסכולים רבים. התהליך שעברנו בתוך המשפחה בליווי אביגיל היה חסר תקדים בעיקר משום שנמנענו לשתף יועצים חיצוניים מלהיכנס לתוך המשפחה והעסק. התהליך הניב שינוי משמעותי ביחסים בינינו, לי אישית התהליך היה בונה ומיקד אותי בדרכי בחברה.
תודהאביגיל מלווה אותי בשנים האחרונות בתקופות שונות ומגוונות בחיי. בתקופה הראשונה עסקנו בתהליך חיפוש עבודה שהיה עבורי מורכב ומייגע. לאביגיל יכולות אבחון מאוד גבוהות והיא ליוותה אותי במקצועיות רבה תוך שילוב עולמות תוכן רבים בפגישות כגון פסיכולוגיה ואימון אישי. בסוף התהליך מצאתי את מקום העבודה שהתאים לי וענה על צרכיי המקצועיים. בתקופה השנייה ליוותה אותי אביגיל במהלך טיפולי פוריות לא צפויים אלייהם נקלעתי לאחר לידת בתי הראשונה שהגיעה לעולם באופן טבעי ומהיר. הסיטואציה לא היית פשוטה עבורי ואביגיל תמכה בי לאורך כל הדרך ונתנה לי כלים רבים להתמודדות. במהלך כל הפגישות שלנו בשתי התקופות למדתי המון על עצמי, התוודעתי לחוזקות שלי ולמדתי להכיר גם את המקומות שקשה לי בהם. הבנתי מה נכון לי יותר ומה נכון לי פחות ובעיקר יצאתי מחוזקת ומודעת יותר לעצמי.הגעתי לאביגיל בצומת חשובה בחיי האישיים, הייתי צריכה להכריע על החלטות חשובות בחיי, אביגיל עזרה לי מאד, שאלה את השאלות הנכונות כדי לשים דגש על הדברים החשובים באמת, וליוותה אותי ברגישות במקצועיות, ועם המון נשמה, אני ממליצה בחום על אימון עם אביגיל, קיבלתי החלטות ששינו את חיי לטובההמפגשים שלי עם אביגיל פתחו לפניי את האפשרות לעשות הפרדה בין חיי האישיים למקצועיים,רק אז הצלחתי ליהנות משעות הפנאי שלי. היום אני קשוב יותר לדברים שממלאים אותי חוץ מעבודה מסביב לשעון. אני בהחלט אדם שלם יותר וזה מורגש גם בעבודה. אביגיל וולקוב, את האדם הנכון במקום הנכון. תודה.אביגיל שהיא אשת חייל. תודה לך מקרב לב על שהיית לי מלווה בתקופה בה לא מצאתי טעם בעבודתי,כאשר בכל בוקר אילצתי את עצמי להגיע לעבודה עד למצב בו הרבתי לחלות. הדרך שעשיתי אתך הפכה אותי לאדם מודע לעצמו, בנינוחות ובחכמה הובלת אותי להכיר את עצמי,וכפי שאת אומרת "לאהוב את מה שיש",למדתי כמו ילדה קטנה ללכת קדימה לצפות לטוב, ולקחת סיכויים כפי שנהגת לומר לי.ממשיכה להמליץ עליך בחום.

newsletter-pos
אנא מלאו את הטופס וסמנו את הקטגוריות המעניינות אתכם